Karácsony is gyorsan bejelentette, hogy kitakarítja „a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat” Budapestről
Karácsony Gergely, a Fidesz-maffiával üzletelő, éppen a börtönbe készülő budapesti óbaloldal kirakatarca sem akart lemaradni Magyar Péter tegnapi bejelentése mögött: a főpolgármester is bemondta, hogy bizony ő is kitakarítja a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat Budapestről! Karácsony Gergely azt írta a közösségi oldalán, hogy amikor a közműcégek takarékossági és hatékonysági célú összevonásával létrehozták a Budapesti Közműveket […]
- Hirdetés -
