Karácsony Gergely: Bennünket nem lehet megvesztegetni és ezt a főmegvesztegető is elismeri
A főpolgármester megszólalt az önkormányzati korrupciós botrányról, szerinte óriási pénzkidobás volt a Pék korrupciós ügye.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A főpolgármester megszólalt az önkormányzati korrupciós botrányról, szerinte óriási pénzkidobás volt a Pék korrupciós ügye.
- Hirdetés -