Hetvenéves Kenéz György, aki első nagy tornáján olimpiai bajnok lett
Faragó Tamás ajánlásával 1974-ben került a Vasashoz, itt érte el a legnagyobb sikereit.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Faragó Tamás ajánlásával 1974-ben került a Vasashoz, itt érte el a legnagyobb sikereit.
- Hirdetés -