Hetvenéves Kenéz György, aki első nagy tornáján olimpiai bajnok lett

Faragó Tamás ajánlásával 1974-ben került a Vasashoz, itt érte el a legnagyobb sikereit.

Hetvenéves Kenéz György, aki első nagy tornáján olimpiai bajnok lett

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nemzetisport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!