Az őt cserben hagyó autós miatt törte össze magát Johanna – Biciklivel esett el, miután kifordult elé egy Opel
Minden szülő rémálma vált valóra Cseledi-Badics Diána számára, akinek a 14 éves kislánya csúnyán összetörte magát biciklivel, miután egy felelőtlen autós szabálytalanul kikanyarodott elé a múlt hét szerdán Várpalota. Bár a kis Johanna nyolc napon túl gyógyuló, súlyos sérüléseket szenvedett, a kocsi sofőrje meg sem állt neki segíteni, cserben hagyva őt elszáguldott a helyszínről. Csak a szerencsének és a gyermek lélekjelenlétének köszönhető, hogy nem történt még ennél is sokkal nagyobb tragédia.
- Hirdetés -
