Nyáron majdnem minden nap eszem görögdinnyét, ám mióta megtudtam, mit tesz a testemmel…
A nyári forróságban egy különösen kívánatos gyümölcs a görögdinnye, főleg hűtve, magas víztartalma miatt pedig szinte a legjobb szomjoltó. A görögdinnye emellett számos jótékony hatással van az egészségünkre is. A görögdinnyét sokan fogyasztják, mert rendkívül finom, nagyon ízletes, és csodás íze mindig a nyárra emlékeztet minket. Azonban rengeteg, az egészségre gyakorolt pozitív hatással is bír, […] A Nyáron majdnem minden nap eszem görögdinnyét, ám mióta megtudtam, mit tesz a testemmel… bejegyzés először KertVár-én jelent meg.
- Hirdetés -
