„Fogalmam sem volt, mi vár rám, de ma is ezt az utat követném”
L. Ritók Nóra az elmúlt 16 év igazságtalanságairól, vegzálásairól, a megbocsátás határairól és a jövő esélyeiről. Interjú!
- Hirdetés -
- Hirdetés -
L. Ritók Nóra az elmúlt 16 év igazságtalanságairól, vegzálásairól, a megbocsátás határairól és a jövő esélyeiről. Interjú!
- Hirdetés -