„Fogalmam sem volt, mi vár rám, de ma is ezt az utat követném”

L. Ritók Nóra az elmúlt 16 év igazságtalanságairól, vegzálásairól, a megbocsátás határairól és a jövő esélyeiről. Interjú!

„Fogalmam sem volt, mi vár rám, de ma is ezt az utat követném”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Magyar Hang

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!