Eredmények és problémák a vajdasági magyar felsőoktatás és tudományosság terén
A vajdasági magyar tudósok június 20-án tartották meg éves tudományos konferenciájukat a Vajdasági Magyar Akadémiai Tanács szervezésében, ezúttal Újvidéken, a Mezőgazdasági Karon. A tudományos konferencia célja, hogy elősegítse a magyar nyelvű tudományos gondolat és kommunikáció fejlődését Vajdaságban, közös fórumot biztosítson a vajdasági magyar tudományos élet szereplőinek, fejlessze a vajdasági magyar tudományosság rendszerszintű és intézményes potenciáljait, hozzájáruljon a régión […]
- Hirdetés -
