Tisztítótűzzel távolítják el Sulyok Tamást
Tisztítótűz néven indul el az a művelet, melynek keretében két jogszabálycsomagot nyújt be a kormány a Parlamentnek – jelentette be Magyar Péter mai parlamenti beszédében. Az egyik az Alaptörvény tizenhetedik módosítása, a másik pedig a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi hivatal megalapítása. Az Alaptörvény módosításával távolítják el a köztársasági elnököt. A miniszterelnök az olasz maffiához hasonlította az Orbán-kormány működését.
- Hirdetés -
