Végleg leállt a patinás magyar gyár – teljes a bizonytalanság a milliárdos kormányzati mentőakció után
Teljesen leállt az ország egyik legikonikusabb nehézipari létesítménye, a dunaújvárosi vasmű, miután nem hosszabbították meg a gyár működőképességét biztosító emberek szerződését. A szakszervezet szerint ez a tényleges felszámolás megindulását vetíti előre. A dolgozók semmilyen információval nem rendelkeznek a jövőről, a kormányzati jelentés tartalmáról és a befektetői szándékokról sem tudni semmit.
- Hirdetés -
