Még idén többjátékos móddal bővül a The Last of Us: Part II, de csak PC-n
A multiplayer mód hiánya nagy érvágás volt számunkra, hát még a The Last of Us Online törlése, de nincs vész, tehetséges modderek hamarosan kárpótolnak bennünket. De csak PC-n és a Sony támogatása nélkül.
- Hirdetés -
