A Resident Evil atyja szerint ha egy játék jó, akkor nem a Twitchen fogod bámulni

Megspóroltad a játék árát egy végigjátszással? A Resident Evil készítője szerint a fejlesztők hibáztak.

A Resident Evil atyja szerint ha egy játék jó, akkor nem a Twitchen fogod bámulni

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → PC Guru

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!