A multiplayer mód hiánya nagy érvágás volt számunkra, hát még a The Last of Us Online törlése, de nincs vész, tehetséges modderek hamarosan kárpótolnak bennünket. De csak PC-n és a Sony támogatása nélkül.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Gamekapocs