Ismét emelkednek a tanári fizetések szeptembertől – Oktatási és Tudományos Minisztérium
Az ukrán tanárok bére ősszel ismét emelkedik, a januári fizetésemelés után az újabb bérnövekedés következő szakasza 2026 szeptemberétől valósul meg – jelentette be hétfőn Okszen Liszovij oktatási és tudományos miniszter.
- Hirdetés -
