Ismét emelkednek a tanári fizetések szeptembertől – Oktatási és Tudományos Minisztérium

Az ukrán tanárok bére ősszel ismét emelkedik, a januári fizetésemelés után az újabb bérnövekedés következő szakasza 2026 szeptemberétől valósul meg – jelentette be hétfőn Okszen Liszovij oktatási és tudományos miniszter.

Ismét emelkednek a tanári fizetések szeptembertől – Oktatási és Tudományos Minisztérium

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!