Folytatódik a szúnyogok elleni védekezés, vármegyénkben is lesz lárvagyérítés
A héten Komárom-Esztergom vármegyében is folytatódik a szúnyogok elleni védekezés. A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a szakemberek biológiai lárvagyérítést végeznek, amelynek célja, hogy még a kifejlett szúnyogok megjelenése előtt csökkentsék a vérszívók számát. Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság közlése szerint a héten Baranya, Békés, Csongrád-Csanád, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom és Pest vármegyében végeznek biológiai kezeléseket. Az elmúlt időszak csapadéka [...] A Folytatódik a szúnyogok elleni védekezés, vármegyénkben is lesz lárvagyérítés bejegyzés először Dorogi-medence Regionális Hírportál-én jelent meg.
- Hirdetés -
