Újra tűzgyújtási tilalom lépett életbe vármegyénkben
Június 22-től ismét tűzgyújtási tilalom van érvényben Komárom-Esztergom vármegyében a tartós hőség és a rendkívül száraz időjárás miatt. A korlátozást a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) rendelte el, amely több térséget is érint az országban. A Nébih tájékoztatása szerint a tilalom Budapest mellett Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom és Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében lépett életbe. Emellett továbbra is érvényben [...] A Újra tűzgyújtási tilalom lépett életbe vármegyénkben bejegyzés először Dorogi-medence Regionális Hírportál-én jelent meg.
- Hirdetés -
