Gulyás: Ez Magyar legrosszabb beszéde volt, felháborító és becsületsértő
Ez nem Magyar legjobb, hanem legrosszabb beszéde volt Gulyás Gergely Fidesz-frakcióvezető szerint, aki becsületsértőnek és felháborítónak tartotta a miniszterelnök beszédét. Gulyás: Ez Magyar legrosszabb beszéde volt, felháborító és becsületsértő
- Hirdetés -
