Alkalmazták az új szabályt a vb-n: eltakarta a száját, kiállították!
A paraguayi Miguel Almiron lett az első játékos, akit piros lappal büntettek azért, mert eltakarta a száját, miközben csapata Törökország elleni világbajnoki csoportmérkőzésén San Franciscóban az ellenfeléhez beszélt.
- Hirdetés -
