A paraguayi Miguel Almiron lett az első játékos, akit piros lappal büntettek azért, mert eltakarta a száját, miközben csapata Törökország elleni világbajnoki csoportmérkőzésén San Franciscóban az ellenfeléhez beszélt.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart - Sport