Alkalmazták az új szabályt a vb-n: eltakarta a száját, kiállították!

A paraguayi Miguel Almiron lett az első játékos, akit piros lappal büntettek azért, mert eltakarta a száját, miközben csapata Törökország elleni világbajnoki csoportmérkőzésén San Franciscóban az ellenfeléhez beszélt.

Alkalmazták az új szabályt a vb-n: eltakarta a száját, kiállították!

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart - Sport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!