Az Egyesült Arab Emírségek betiltja a közösségi médiát a 15 éven aluliak számára
Az Egyesült Arab Emírségek csütörtökön bejelentette, hogy megtiltja a 15 éven aluli gyermekeknek a közösségi médiaplatformok használatát, csatlakozva ezzel Ausztráliához, Nagy-Britanniához és Kanadához.
- Hirdetés -
