Az Egyesült Arab Emírségek betiltja a közösségi médiát a 15 éven aluliak számára

Az Egyesült Arab Emírségek csütörtökön bejelentette, hogy megtiltja a 15 éven aluli gyermekeknek a közösségi médiaplatformok használatát, csatlakozva ezzel Ausztráliához, Nagy-Britanniához és Kanadához.

Az Egyesült Arab Emírségek betiltja a közösségi médiát a 15 éven aluliak számára

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Demokrata

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!