Az Egyesült Arab Emírségek csütörtökön bejelentette, hogy megtiltja a 15 éven aluli gyermekeknek a közösségi médiaplatformok használatát, csatlakozva ezzel Ausztráliához, Nagy-Britanniához és Kanadához.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Demokrata