Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

A legmagasabb fokozatú figyelmeztetés van érvényben a hőség miatt

A legmagasabb, piros fokozatú figyelmeztetést adta ki a HungaroMet Zrt. tizenkét vármegyére csütörtök éjfélig: az érintett vármegyékben a napi középhőmérséklet 29 Celsius-fok felett alakulhat. A meteorológiai szolgálat az MTI-hez szerdán eljuttatott veszélyjelzésében azt írta: csütörtök éjfélig Baranya, Bács-Kiskun, Békés, Csongrád-Csanád, Fejér, Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Pest, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, valamint Tolna vármegye területére adtak ki piros fokozatú figyelmeztetést. Erre az időszakra további hét – Borsod-Abaúj-Zemplén, Győr-Moson-Sopron, Heves, Nógrád, Vas, Veszprém és Zala – vármegye területére másodfokú figyelmeztetést adtak ki a várhatóan magas középhőmérséklet miatt. Ott a napi középhőmérséklet 27 Celsius-fok felett alakulhat. MTI A A legmagasabb fokozatú figyelmeztetés van érvényben a hőség miatt nevű cikk a Körös Hírcentrumon jelent meg.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu