Légkondi-ellenszenv: az európai lakások többségében nincs klíma – az amerikaiak nem értik, hogy miért szenvedünk hónapokon át
Az anerikaiak nem értik, miért szenvedünk a melegtől.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Az anerikaiak nem értik, miért szenvedünk a melegtől.
- Hirdetés -