Elrendelte a kormány a közszférában az otthoni munkavégzést, de itt még nincs vége – Magyar Péter fontos kérést intézett a munkáltatókhoz
A kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől, és erre kér minden munkáltatót - közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán vasárnap délután.
- Hirdetés -
