Elrendelte a kormány a közszférában az otthoni munkavégzést, de itt még nincs vége – Magyar Péter fontos kérést intézett a munkáltatókhoz

A kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől, és erre kér minden munkáltatót - közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán vasárnap délután.

Elrendelte a kormány a közszférában az otthoni munkavégzést, de itt még nincs vége – Magyar Péter fontos kérést intézett a munkáltatókhoz

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!