Légkondi-ellenszenv: az európai lakások többségében nincs klíma – az amerikaiak nem értik, hogy miért szenvedünk hónapokon át
Az anerikaiak nem értik, miért szenvedünk a melegtől.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!