Ezeken a hajdú-bihari településeken vezettek be vízkorlátozást
A harmadfokú hőségriasztás miatt több tucat magyar településen vezettek be vízkorlátozást a rendszerkapacitások védelme érdekében. Több hajdú-bihari település is érintett. A Debreceni Vízmű Zrt. tájékoztatása szerint néhány egyszerű óvintézkedéssel sokat tehetünk azért, hogy ezt az időszakot is gond nélkül átvészeljük. Érdemes ismerni ehhez a vízkorlátozás fokozatait. 0. szintű vízkorlátozás A 0. szintű vízkorlátozás a legenyhébb […]
- Hirdetés -
