Nagy terveket vázolt az energiaügyi miniszter: Magyarország az európai energiatárolás élvonalába léphet
Magyarország részesévé vált annak a háromoldalú megállapodásnak, amely 22 uniós tagállam, több európai uniós intézmény és iparági szereplők részvételével jött létre az energiatárolás európai kiépítésének felgyorsítására - írta Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebook-oldalán.
- Hirdetés -
