Kapitány István közölte, Magyarország is részese 22 uniós tagállam energiatárolásról szóló megállapodásának
A cél az ellátásbiztonság és az energiaszuverenitás erősítése.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!