A vereség ellenére bizakodó a női röplabda-válogatott kapitánya: „Van mire építenünk”
Alessandro Chiappini szövetségi kapitány csalódottan nyilatkozott azután, hogy a magyar női röplabda-válogatott 3-2-re kikapott a svéd csapattól az Európa-liga elődöntőjének első, szombati, kecskeméti összecsapásán.
- Hirdetés -
