Megszólalt a szakszervezet: nagy a baj, hőségkatlanban szenvednek a bolti dolgozók
A kereskedelmi dolgozók egészsége nem lehet másodlagos! Minden évben érkeznek jelzések arról, hogy egyes raktárakban, áruházakban és logisztikai központokban a munkavállalók akár 30–35 celsius fokos v ...
- Hirdetés -
