Megszólalt a szakszervezet: nagy a baj, hőségkatlanban szenvednek a bolti dolgozók

A kereskedelmi dolgozók egészsége nem lehet másodlagos! Minden évben érkeznek jelzések arról, hogy egyes raktárakban, áruházakban és logisztikai központokban a munkavállalók akár 30–35 celsius fokos v ...

Megszólalt a szakszervezet: nagy a baj, hőségkatlanban szenvednek a bolti dolgozók

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!