„Simán rányomok a nullára” – Borravalót adni gesztus vagy inkább elvárás?
Ott állsz a terminál előtt, és felvillan a kérdés: mennyi borravalót adsz? 0%, 10%, 15%? Mögötted sor, melletted a pultos, és egy pillanatra úgy érzed, mintha mindenki a döntésedet figyelné. Időközben állandó tétel lett a blokkokon a szervizdíj, amit akkor is ki kell fizetned, amikor te viszed az asztalhoz a fröccsödet.
- Hirdetés -
