Nem drámai összeget, de július 1-től vámot kell fizetni a kínai webportékáért
Július 1-jétől Magyarországon is érvényesek az új uniós vámszabályok: az EU-n kívüli webáruházból rendelt, 150 euró alatti értékű csomagokban lévő áruféleségek után 3 eurós vámot kell fizetni. Linczmayer Szilvia, a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szóvivője az MTI érdeklődésére kiemelte: az új szabály szerint a 3 eurós vámot nem csomagonként, hanem az egy csomagban található […]
- Hirdetés -
