Ne keresse, mától vége a hatósági üzemanyagárnak
Június 27.-én hatályba lép a védett üzemanyagár kivezetéséről szóló törvény, miután a jogszabály megjelent a pénteki Magyar Közlönyben. Ha kell ismét lesz védelem. A törvény szövege szerint a nemzetközi energiapolitikai helyzet javulásával indokolt az üzemanyagokra vonatkozó hatósági árak megszüntetése. Az MTI tudósítása szerint a jogszabály a hatósági ár kivezetése mellett lehetőséget ad a kereskedelempolitikáért felelős miniszternek, […]
- Hirdetés -
