Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Szivárgás történt a debreceni CATL-gyárban

Mintegy egy liter dietil-karbonát szivárgott ki június 25-én, csütörtök délelőtt a CATL debreceni akkumulátorgyárában egy lefejtési művelet közben. A vállalat szerint az incidenst öt percen belül elhárították, személyi sérülés nem történt, az eset körülményeinek feltárására pedig belső vizsgálat indult.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu