Mintegy egy liter dietil-karbonát szivárgott ki június 25-én, csütörtök délelőtt a CATL debreceni akkumulátorgyárában egy lefejtési művelet közben. A vállalat szerint az incidenst öt percen belül elhárították, személyi sérülés nem történt, az eset körülményeinek feltárására pedig belső vizsgálat indult.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → autopro