Ismét működésbe lépett a habbal oltó rendszer a debreceni Semcorp-gyárban
Péntek éjszaka ismét működésbe lépett a habbal oltó berendezés a debreceni Semcorp Hungary Kft. üzemében – közölte Debrecen önkormányzata. A városvezetés tájékoztatása szerint az önkormányzat munkatársai azonnal a helyszínre érkeztek, ahol felvilágosítást kértek a gyár vezetőitől. Emellett soron kívüli tájékoztatást kértek a Hajdú-Bihar Vármegyei Kormányhivataltól és a Hajdú-Bihar Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóságtól is. Az önkormányzat előzetes információi […]
- Hirdetés -
