Riasztás volt a Semcorp debreceni gyárában, működésbe lépett a habbal oltó berendezés
Újabb incidens történt a gyárban: péntek éjjel ismét működésbe lépett a habbal oltó berendezés. Az önkormányzat szerint az előzetes információk alapján téves riasztás okozta az eseményt.