Riasztás volt a Semcorp debreceni gyárában, működésbe lépett a habbal oltó berendezés

Újabb incidens történt a gyárban: péntek éjjel ismét működésbe lépett a habbal oltó berendezés. Az önkormányzat szerint az előzetes információk alapján téves riasztás okozta az eseményt.

Riasztás volt a Semcorp debreceni gyárában, működésbe lépett a habbal oltó berendezés

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Dehir

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!