Navracsics Tibor megszólalt a választás utáni Fideszről – „Úgy tesz, mintha még mindig egy óriási nagy párt lenne”
Navracsics Tibor szerint a Fidesz szervezetileg nem reagált jól a választói üzenetre, és nem zárja ki, hogy a jövőben új polgári jobboldali pártra lehet szükség. Pártvezetői szerepet nem vállalna, de a választási rendszer arányosabbá tételét támogatná.
- Hirdetés -
