Navracsics Tibor megszólalt a választás utáni Fideszről – „Úgy tesz, mintha még mindig egy óriási nagy párt lenne”

Navracsics Tibor szerint a Fidesz szervezetileg nem reagált jól a választói üzenetre, és nem zárja ki, hogy a jövőben új polgári jobboldali pártra lehet szükség. Pártvezetői szerepet nem vállalna, de a választási rendszer arányosabbá tételét támogatná.

Navracsics Tibor megszólalt a választás utáni Fideszről – „Úgy tesz, mintha még mindig egy óriási nagy párt lenne”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!