Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Russell: Láttam a sárga zászlót, rendben lesz az eredmény

Az Osztrák Nagydíjon sárga zászlós fázis alatt rajtelsőséget szerző George Russell úgy érzi, ő mindent jól csinált, amikor Max Verstappen mellett elhaladva visszavett a tempójából, így ő érdemli a pole-pozíciót. Russell: Láttam a sárga zászlót, rendben lesz az eredmény

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu