Russell: Láttam a sárga zászlót, rendben lesz az eredmény

Az Osztrák Nagydíjon sárga zászlós fázis alatt rajtelsőséget szerző George Russell úgy érzi, ő mindent jól csinált, amikor Max Verstappen mellett elhaladva visszavett a tempójából, így ő érdemli a pole-pozíciót. Russell: Láttam a sárga zászlót, rendben lesz az eredmény

Russell: Láttam a sárga zászlót, rendben lesz az eredmény

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!