Ideje lenne az egész NER-es állatkertet rács mögött látni – Hardy Mihály jegyzete
Nagyon sokakkal együtt igenis elvárom, hogy tizenhat év nemzetellenes szabadrablásának a felelőseit megbüntessék. Beleértve az első számú vezetőt is. Ebben az értelemben az új magyar kormány nem állhat meg felúton.
- Hirdetés -
