Ideje lenne az egész NER-es állatkertet rács mögött látni – Hardy Mihály jegyzete

Nagyon sokakkal együtt igenis elvárom, hogy tizenhat év nemzetellenes szabadrablásának a felelőseit megbüntessék. Beleértve az első számú vezetőt is. Ebben az értelemben az új magyar kormány nem állhat meg felúton.

Ideje lenne az egész NER-es állatkertet rács mögött látni – Hardy Mihály jegyzete

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!