Vízkorlátozást rendeltek el négy agglomerációs településen a pesti oldalon, 100 ezeres bírságot kaphatnak a füvet titokban locsolók
Azonnali hatállyal szigorú, elsőfokú vízkorlátozást vezettek be az észak-pesti agglomeráció négy településén a tartós kánikula és az egekbe szökő vízfogyasztás miatt. A Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (DMRV) kezdeményezésére Veresegyház, Erdőkertes, Szada és Őrbottyán területén léptek életbe a drasztikus tiltások, hogy elkerüljék a teljes rendszer összeomlását és a vízhiányt. Mától lép életbe akorlátozás A korlátozások […] Source
- Hirdetés -
