Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Hivatalos: távozott a közéletből Őri László

Lemondott a Baranya Vármegyei Önkormányzat közgyűlésének elnöki tisztségéről és képviselői mandátumáról Őri László (Fidesz-KDNP), az erről szóló írásbeli nyilatkozatát Dunai Péter (Fidesz-KDNP) alelnök olvasta fel a testület pécsi ülésén, csütörtökön. Az üléstől távol maradó Őri László a nyilatkozatában nem indokolta a döntését, lapunknak azonban részben igen, még a csütörtöki ülés előtt. https://pecsaktual.hu/arc/kesz-lemondani-ori-laszlo-a-varmegye-fideszes-elnoke/ A többségében a Fidesz-KDNP képviselőiből álló közgyűlésnek a törvény értelmében saját tagjai közül titkos szavazással kell új elnököt választania a testület megbízatásának időtartamára.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu