A megállapodás vereség vagy győzelem?
A Hezbollah második embere, Naim Qassem szerint a frissen megkötött amerikai–iráni megállapodás nem diplomáciai kompromisszum, hanem „Izrael és az Egyesült Államok vereségének beismerése”. A kijelentés újabb bizonyítéka annak, hogy a Közel-Kelet erőviszonyai gyorsan és veszélyesen alakulnak át, miközben Washington és Jeruzsálem igyekszik elkerülni a régió teljes lángba borulását. A Hezbollah – amelyet az Egyesült Államok, A megállapodás vereség vagy győzelem?
- Hirdetés -
